„Хасково 2022“ стартира ударно пролетния полусезон със 7:3 над „Марица“

Футболистите на „Хасково 2022“ и „Марица“ (Симеоновград) завършиха 7:3 на хасковския стадион „Младост“ в първия кръг от пролетния полусезон в областната група.

На полувремето резултатът беше 3:1 за хасковлии. През втората част за Хасково влязоха и по-млади футболисти.

По 2 гола вкараха Ервин Байрям и Долкан Бейсим, а по веднъж се разписаха Рамадан Бахтиар, Габриел Калеканов и Алпер Карагьоз. Треньорът и президент на клуба Емил Ангелов се отчете с 5 асистенции. Той изрази задоволството си от играта на младите футболисти.

ФутболHaskovo.info припомня, че кръгът започна вчера с победата на водача Свиленград над ОФК „Хасково“ с 3:0.

В останалите срещи, играни днес, ФК „Харманли“ победи като гост „Сакарски спортист“ (Тополовград) с 4:0, „Саяна II“ се наложи с 4:2 при визитата си на „Хеброс“ (Харманли), а „Любимец 2000“ се поздрави с успех с 2:1 в Ивайловград срещу „Раковски“.